Клінкерна плитка в архітектурі та інтер'єрі

24 травня в Prostir відбулася презентація “Клінкерна плитка в архітектурі та інтер’єрі”, яка знову зібрала в стінах шоу-руму київських дизайнерів та архітекторів.

У події взяли участь засновники дизайнерської студії  MAD group - Андрій Бочуля та Марія Вергезова. Спікери розповіли про перспективи та переваги застосування клінкеру в дизайні та архітектурі.

 

За словами Марії та Андрія, це чудовий матеріал для створення цікавих проектів, який можна використовувати комплексно, - закрити ним одразу цілий об’єкт. Адже клінкер - це не тільки плитка для підлоги чи стіни, але й сходи, терасна, бордюрна, тротуарна плитка, плитка для фасаду, басейнів.

Чи не найголовнішою перевагою клінкеру є величезне різноманіття кольорів цього матеріалу. Різні відтінки коричневого, чорного, білого, сірого, з ефектом зістареності, плісняви тощо дають величезний простір для творчих фантазій і втілення оригінальних ідей.

Друга частина презентації була присвячена технічним та експлуатаційним характеристикам клінкерної плитки. Експерт з клінкерної кераміки Євген Скворцов розповів про унікальні властивості цього матеріалу.

Перша і найголовніша перевага клінкеру - міцність і неймовірна зносостійкість. Клінкер здатен витримувати великі навантаження і не “боїться” подряпин, точніше, вони на ньому просто не виникають.   

Клінкерна плитка для підлоги має особливе покриття із захистом від ковзання у вологих зонах, а ще стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання. Вона абсолютно не змінює колір навіть пробувши тривалий час під палючим сонцем. Крім того, клінкерна плитка є жаростійкою, тому нею часто облицьовують каміни.

Після презентації гості змогли почастуватися смачним вином та смаколиками, а також взяти участь в розіграші подарунків: смачного німецького вина та знижки на клінкерну плитку в Prostir.