Гра кольорів, круглі форми та поплутані фактури

26 квітня Prostir зібрав київських дизайнерів та архітекторів на події Milan Design Week 2018. Бренди, тренди, інтер’єри, присвяченій міланському тижню моди Salone del Mobile Milano 2018

Для гостей події виступили креативник, дизайнер, художник та ілюстратор Наталя Буг та дизайнер, журналіст, тревел-дизайн-експерт Ксенія Триняк. Спікери поділилися враженнями від відвідування виставкового простору iSaloni 2018 і розповіли про нові вражаючі тренди.

“Більше кольору!” - в один голос заявили цього року відомі бренди. Насичені барви використовують і в покриттях, і в меблях, і в декорі, і навіть в освітленні. Усі відтінки жовтого, яскравий рожевий, червоний, синій, зелений - не варто боятися поєднувати дійсно яскраве в інтер’єрах.

Найпопулярнішою дизайнерською формою iSaloni 2018 став круг. Круглі крісла, столи, дзеркала, світильники, аксесуари можна було зустріти у більшості найвідвідуваніших стендів.

Фактурний тренд - “плутанина”. Природні матеріали, дерево, мармур, камінь, бетон пропонують поєднувати з більш легкими склом і пластиком. Деякі дизайнери пішли навіть далі, створивши меблі та декор зі шкіри з фактурою дерева, а також дерев’яні предмети “під метал”, і металеві з  імітацією деревини.

Кітчеві принти, плетені та в’язані елементи, геометрія та поєднання жіночого та чоловічого - інші тенденції, зароджені цього квітня в Мілані.

Після виступу спікерів гості заходу взяли участь в екскурсії шоу-румом, під час якої змогли побачити найновіші колекції керамічної плитки.