Антон Медведєв про тренди в дизайні ванних і кухонь

26 червня в шоу-румі Prostir відбулася презентація “Тренди Eurocucina & Bath 2018”. Антон Медведєв розповів про останні тенденції міланської виставки Eurocucina, яку він особисто відвідав цьогоріч.

Prostir - презентація “Тренди Eurocucina & Bath 2018”

Тактильність, лаконічність та ергономічність - ось головні напрямки, в яких інтер’єрна мода кухонь і ванних буде рухатися в 2018-му.

Один із найпомітніших трендів - прагнення максимально приховати робочі поверхні. Це зумовлено тим, що кухню зараз часто поєднують з вітальнею і їдальнею. Такий прийом в дизайні кухонних меблів також використовують, щоб досягти гармонійності житлового простору, і, в разі потреби, приховати можливий безлад на робочій поверхні.

Другий за масштабністю тренд - кам’яні і керамічні поверхні. За словами Антона, майже кожна фабрика на своєму стенді представила кухню, в якій були використані стільниці і фасади з натурального або штучного каменю, а також керамічні стільниці і фасади. Роблять стільниці і з тонкого керамограніту Coverlam.

Тренди Eurocucina & Bath 2018

Наступна тенденція - технологічність. «Кухня майбутнього» - саме такі асоціації викликала побутова техніка для кухні, представлена на цьогорічній виставці Eurocucina. Інтегровані в варильну поверхню витяжки, наприклад, дозволяють домогтися легкості в інтер’єрі, відмовившись від громіздких витяжок.


“У цьому році на виставці було багато кольору”, - розповів Антон. Проте яскраві та насичені відтінки змінилися на більш спокійні. У дизайн ванних і кухонь проникає сірий і чорний кольори.

Після лекції учасники заходу продовжили вечір в невимушеній атмосфері, частуючись іспанським вином.

 

Інтернет-магазин керамічної плитки Prostir
Україна, м Київ, бул. Лесі Українки, 20 01133 Київ
+38 (067) 362-21-10