Prostir Design Days – це спроба показати новий підхід до філософії інтер'єру: трансформації особистого простору через енергію творчості.

Як зробити ремонт і трансформувати оселю так, щоб відчувати себе в ній щасливим, ви зможете дізнатися, споглядаючи експозицію робіт відомих українських митців та відвідавши навчальні лекції від професіоналів.

Протягом п'ятиденної виставки в шоу-румі Prostir будуть представлені приклади сучасної скульптури, кераміки та живопису різноманітних стилів: від класики й експресіонізму до еклектики й ар-деко.

Поради досвідчених архітекторів та дизайнерів, на рахунку яких сотні успішних проектів, допоможуть навчитися самостійно трансформувати свій простір через акценти, фарби, матеріали, фактури і мистецтво.

Кого зацікавить PDD

Цінителів краси і комфорту

Станьте ближчими до сучасного мистецтва і дизайнерскої спільноти, та занурьтеся в трансформацію інтер'єру глибше, відвідавши лекції, присвячені різним аспектам створення комфортного простору

Дизайнерів і архітекторів

Надихніться роботами талановитих митців, аби віднайти нові грані в оздобленні своїх проектів, та дізнайтеся про реальний досвід трансформації простору від відомих успішних колег

Причини відвідати PDD

Арт-виставка

Роботи відомих сучасних українських скульпторів, керамістів, художників та дизайнерів на одній локації

Натхнення

Відвідуйте арт-інсталяції та лекції, надихайтеся й обирайте предмети мистецтва для свого інтер'єру

Знання

Практичні інструменти та кейси для створення креативного простору у вашому інтер’єрі

Нетворкінг

Знайомтеся, спілкуйтеся та створюйте колаборації зі знаковими митцями та дизайнерами

Виставка

Prostir Design Days відкриває двері для останніх робіт українських дизайнерів, художників, скульпторів, керамістів, творіння яких уже наповнюють будинки поціновувачів мистецтва в Україні і закордоном.

Програма

Попередні події

Перегляньте відео з наших попередніх подій!

Відгуки

Організатор

Prostir - інноваційний шоу-рум брендової керамічної плитки та сантехніки. Ми знаємо, наскільки важливими в умовах сучасного суспільства є навчання і нетворкінг. Адже успіх має той, хто володіє інформацією і контактами! Саме тому, ми регулярно організовуємо заходи, на яких розкриваємо актуальні теми в галузі дизайну інтер’єра. Для гостей нашого шоу-рума виступають відомі дизайнери, декоратори та архітектори, а також представники іноземних керамічних брендів.

Медіа-партнери

Контакты

Prostir
Адресам. Київ, бул. Лесі Українки, 20
EMAILhiprostir20.com.ua
Телефон/факс(067) 362-21-10
Графік роботиПн-Пт: 10.00 - 20.00
Сб-Нд: 10.00 - 19.00